Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Vaším úkolem bude

  • Akvizice nových klientů a péče o stávající zákazníky
  • Sledování vývoje trhu a konkurence
  • Prezentace nabízených služeb
  • Tvorba cenových nabídek
  • Dohled nad realizací obchodních případů

Co od Vás očekáváme

  • Zkušenosti v oblasti obchodu min. 3 roky/obor polygrafie výhodou
  • Velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Schopnost samostatné práce a současně schopnost efektivní spolupráce v rámci obchodního oddělení
  • Uživatelskou znalost práce na PC (IS Cicero-výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat po ČR, případně i zahraničí

Nabízíme Vám

  • Samostatnou práci pro stabilní českou firmu
  • Prostor pro seberealizaci
  • Vhodné i pro zájemce mimo region (flexibilní pracovní doba, home office)
  • Motivující finanční ohodnocení - provize z realizovaných obchodních případů
  • Komplexní zaškolení na firemní produkty a obchodní systém
  • Nabídku benefitů (notebook, telefon, strava…)

V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email: vybihalova@novatisk.cz. Další dotazy rádi zodpovíme na tel. 516 426 862.