Certifikace společnosti

Naše společnost si zakládá na vysoké kvalitě nabízených služeb. Máme zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Tiskové stroje jsou kalibrovány na naše podmínky a certifikovány oprávněnou společností podle normy ISO 12647-2.

 

Certifikát ČSN EN ISO 9001: 2009 – Management kvality

Certifikát ČSN EN ISO 9001: 2009 – Management kvalityNorma ISO určuje, které činnosti musí společnost realizovat a jaké zdroje musí mít k dispozici. Systém managementu kvality je předmětem trvalého a systematického zlepšování a odráží tak zvyšující se požadavky zákazníků.

 

FOXCONN Green Partner Certificate

FOXCONN Green Partner CertificateSpolečnost Novatisk, s.r.o. splnila environmentální podmínky stanovené naším zákazníkem Foxconn Slovakia spol. s r.o. a získala prestižní certifikát Green Partner. Jeho získání bylo podmíněno auditem ze strany společnosti Foxconn Slovakia spol. s r.o. a splněním systémových a materiálových požadavků.

 

 

ISO 14001 – Systémy environmentálního managementu

ISO 14001 – Systémy environmentálního managementuNaše společnost od počátku svého působení dbá na životní prostředí a snaží se eliminovat dopady své činnosti. Z tohoto důvodu byl ve společnosti zaveden enviromentální management dle normy ISO 14001.