Hlavní kontakt - fakturační adresa

NOVATISK, a. s.
Pražská 1602/7
678 01 Blansko
Česká republika

tel.: +420 516 426 811
fax: +420 516 426 813
email: novatisk@novatisk.cz

IČO: 277 55 291
DIČ: CZ 277 55 291

Firma je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem Brno,
oddíl B, vložka 5114.

Bankovní spojení:

účet v CZK u ČSOB
č.ú.: 217548034/0300

účet v CZK u České spořitelny
č.ú.: 3355122/0800

účet v EUR u České spořitelny
IBAN: CZ 84 0300 0000 0002 2008 8569


 

Vedení společnosti

Radek Pernica

ředitel

  • Telefon: +420 516 426 810
  • Mobil: +420 606 676 855
  • E-mail: pernica.r@novatisk.cz

Ekonomické oddělení

Ivana Zukalová

asistentka ředitele

  • Telefon: +420 516 426 811
  • Fax: +420 516 426 813
  • Mobil: +420 725 746 430
  • E-mail: zukalova@novatisk.cz

Antonín Oujezdský

ekonom/účetní

  • Telefon: +420 516 426 811
  • Fax: +420 516 426 813
  • Mobil: +420 602 832 082
  • E-mail: oujezdsky@novatisk.cz

Obchodní oddělení

Mgr. Jana Hanáčková

obchodní ředitel

  • Tel.: +420 516 426 814
  • Mobil: +420 606 735 672
  • Fax: +420 516 426 813
  • E-mail: hanackova@novatisk.cz

Marta Fojtová

obchodní zástupce

  • Tel.: +420 516 426 818
  • Mobil: +420 728 263 644
  • Fax: +420 516 426 813
  • E-mail: fojtova@novatisk.cz

Michal Směšný

obchodní zástupce

  • Telefon: +420 516 426 814
  • Mobil: +420 725 746 428
  • E-mail: smesny@novatisk.cz

Mgr. Jiří Kavan

obchodní zástupce

  • Telefon: +420 516 426 814
  • Mobil: +420 725 746 432
  • E-mail: kavan@novatisk.cz

Monika Raiskubová

obchodní zástupce

  • Telefon: +420 516 426 816
  • Mobil: +420 601 291 001
  • Fax: +420 516 426 813
  • E-mail: raiskubova@novatisk.cz

CTP studio

Dalibor Knotek

Radim Kulhavý

Petr Veselý

pre-press, DTP, CTP
  • Telefon: +420 516 426 819
  • Mobil: +420 725 746 429
  • E-mail: studio@novatisk.cz

Řízení výroby

Ing. Jan Urban

project manager

  • Tel.: +420 516 426 816
  • Mobil: +420 777 214 676
  • E-mail: urban@novatisk.cz

Markéta Krausová

technolog

  • Tel.: +420 516 426 816
  • E-mail: krausova@novatisk.cz

 

Zdeňka Mynaříková

technolog

  • Tel.: +420 516 426 818
  • E-mail: mynarikova@novatisk.cz

Lucie Mynaříková

technolog

  • Tel.: +420 516 426 818
  • E-mail: mynarikova.l@novatisk.cz

Tiskárna

Mojmír Kressl

mistr tiskárny

  • Telefon: +420 516 426 814
  • Mobil: +420 602 736 524
  • E-mail: kressl@novatisk.cz

Ivo Kavan

mistr tiskárny

  • Telefon: +420 516 426 814
  • Mobil: +420 724 248 295
  • E-mail: kavan.i@seznam.cz

Knihárna

Martin Drbal

mistr knihárny

  • Telefon: +420 516 426 823
  • Mobil: +420 724 566 436
  • E-mail: drbal@novatisk.cz

Logistika

Michal Pernica

dispečer dopravy/logistika

  • Telefon: +420 516 426 823
  • Mobil: +420 725 835 153
  • E-mail: pernica@novatisk.cz